Natuke üht, natuke teist

Hei babes, pole ammu sellist niisama jutustamise postitust teinud. Ma pole ikka veel päris terveks saanud. Jäin eelmise nädala keskpaigas haigeks, nii et käisin mõned päevad lausa haigena tööl, sest didn’t have any other choice ja puhkus juba terendas nagunii silme ees. Ma pole never olnud juulikuus haige ja veel sellises ulatuses, ma ei räägi mingisugusest pisikesest köhast ja nohust, vaid lausa nii hullust kurguvalust, et läksin lausa apteeki suuõõnepihustit selle jaoks ostma, sest iga neelamine oli kohutavalt valus, samuti tegin korralikku jalgadevanni sinepipulbriga siis, kui palavikku ei olnud. Hommikuti palavikku ei olnud, õhtuti oli. Lisaks siis sellele kurguvalule ja palavikule ning tohutule peauimasusele oli veel nohu ja köha ka otsa. Võib vist öelda, et kergelt on kopp ees kummeliteest meega.

Bloodline vaadatud, mis võiks olla järgmine sari, mida vaadata? Mul tavaliselt ei ole probleeme selle järgmise sarja leidmisega, aga hetkel küll on. Bloodline ajas ikka lati päris kõrgeks!

Ma loodan, et varsti lähevad ilmad ilusaks, et ikka päevitada ka saaks! Olen see suvi ainult ühe korra saanud päevitada. Minu kui päevitamise hullu jaoks – täielik piin! Praegu vähemalt ilmateade näitab tulevaks nädalaks ilusaid ilmasid! Leidsin endale lõpuks uued bikiinid ka! Olen käinud nii mitmetest kohtadest otsimas ja kuskilt pole leidnud oma maitsele vastavaid. Kui olen jällegi leidnud, siis ei ole istunud hästi. Ükspäev sai Kristiine keskuses käidud ja bikiinide mõtted olin ammu peast visanud, st ei läinud neid sinna otsima, aga New Yorkerist leidsin endale siiski! Ega need kaua kesta, NY kvaliteet siiski, aga mis seal ikka.

IMG_4218

Ma olin muidugi jumala kindel, et bandoo stiilis ma enam ei taha, sest viimased kaks paari bikiine juba on sellised olnud ja täielik koblakas on ees. Poleks neid paelu olnud, siis poleks ilmselt neid võtnud ka. Aga kuna need paelad tegid asja veitsa erilisemaks ja mitte nii igavaks, siis võtsin! Lisaks alumine osa istub lihtsalt nii hästi. Minu arvates on nii paljudel bikiiidel alumine osa nii ebamugav, aga see on täielik win!

Mis veel? Pokemon Go jõudis lõpuks Eestisse ka! Pole kunagi olnud mingi Pokemoni fänn, aga selle mängu idee mulle iseenesest meeldib 😀 Ühe olen kinni püüdnud, oli mul siinsamas toas, rohkemate jaoks peab välja liikuma, mida ma ükspäev lähen tegema kah, haha! Sellist mängu nagu SimCity olen ka iPadil mängima hakanud!

IMG_4248

Paar osa veel, siis on OITNB ka vaadatud. See hooaeg on seal olnud ikka parajalt rõvedaid asju, mis nagu kergelt öeldes situvad hinge. Haha. Lihtsalt ei tekita head tunnet. See Piperi teema oli eriti karm, ai-ai-ai..

Advertisements

2 thoughts on “Natuke üht, natuke teist

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s