Hush

Eelmisel nädalal vaatasin sellist õudusfilmi/trillerit, mille nimeks “Hush“. Etteruttavalt ütlen juba, et mulle meeldis väga!!

maxresdefault

See on siis film naisest (edaspidi Maddie), kes elab üksi kuskil metsamajakeses ja on kurt ning kõnevõimetu. Lähedal asuvad tal naabrid, kellega ta läbi saab. Kõik on tore kuni ühel õhtul jookseb ta naabrinaine tema juurest abi otsima. Nimelt mingi psycho mees maskiga tahab teda tappa. Ja tapabki ära. Maddie teeb samal ajal parajasti köögis süüa, kui naabrinaine püüab meeleheitlikult aknale koputada ja kuidagi lärmi teha, et ta teda kuuleks, sest tapja on tal kohe selja taga. Kahjuks Maddie ei kuule midagi ning mees tapabki naabrinaise ära. See põhjus, miks üleüldse see mees ta ära tappis, ei selgu. Pärast naabrinaise tapmist jääb mehele silma, et Maddie vist ei kuule midagi. Koputab aknale – Maddie ei kuule, siseneb tuppa ja seisab tema selja taha – Maddie ei kuule. Talle tundub see olukord meeldivat.

hush-2016-maddie-killer

Ühel hetkel võtab mees Maddie telefoni, teeb pilte sellest, kuidas Maddie arvutis on ning saadab need talle arvutisse, et Maddie neid näeks. See hetk, kui ta näeb endast pilte.. Ma ise mõtlesin samal ajal, mida ma sellisel hetkel teeks. Nagu holy shiiit.. Siis hakkab Maddie toas ringi vaatama ja ühel hetkel näeb teda läbi aknaklaasi. Sellele järgneb väike kassi-hiire mäng, sest mees tahab uuesti tuppa saada ning Maddiel on põhimõtteliselt peaaegu kõik uksed lukustamata, mida ta siis nüüd meeleheitlikult lukustada püüab. Muidugi see oligi mehel plaanis, sest ta alles oli ju tema toas, ta oleks võinud ta kohe ära tappa, aga ta otsustas, et vägevam on teise inimese närvide peal mängida. Uksed lukus, Maddie majas (tuletan meelde, ta ei kuule, kui mees peaks kuskil akna katki lööma ja sisse tulema) ja mees väljas. Mis saab edasi? Film kestab 1,5h ja ma ütleks, et kuskil tunnike oli seda närvipinget, et mis nüüd saab.. Sellised pingelised hetked hakkasid juba üsna filmi algul.

Screen Shot 2016-04-30 at 08.40.13

Rohkem edasi ei räägi, sest eelnev peaks andma piisavalt aimu sellest, kas teid huvitaks selline film või mitte. 🙂 Mulle igatahes meeldis ja närvikõdi tekitas! Ka meie Netflixis on see film täiesti saadaval.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s