Sellel aastal vaadatud filmid..

.. mida on tegelikult häbiväärselt vähe. Neid filme peaks olema kaheksa. Ma ei loe sinna sisse neid, mis on n-ö vanad filmid ja mida ma olen lihtsalt nostalgia mõttes uuesti vaadanud.

Ma ei räägi ühegi filmi sisust, seda saate ise vaadata klikates filmi nime peale, mis viib teid imdb kodulehele, kus saate lühitutvustust lugeda ja treilerit vaadata. Panen siia kirja vaid enda emotsioonid. Kui te tahate lugeda suurepäraseid filmide review’sid, siis minge meie enda eestlanna blogisse nimega Mettel Ray, kes kirjutab väga hästi inglise keeles filmidest, sarjadest ja raamatutest!:) Ma ei hakka üleüldse üritamagi tema tasemel kirjutada! See oleks lihtsalt väga suur läbikukkumine 🙂 

Esimeseks filmiks oli “Joy“, mida käisin kinos vaatamas. Mu lemmik Jennifer Lawrence mängib seal peaosa, seega ma lihtsalt pidin seda filmi vaatama. Jennifer meeldib mulle oma isiksusena nii väga, et mul on raske öelda filmide kohta, kus ta mänginud on, et see mulle ei meeldinud. Ootasin sellest filmist midagi enamat, see oli hea, aga mitte kõige parem. Ei tekitanud erilisi emotsioone.

Screen Shot 2016-03-06 at 13.24.43

Teiseks filmiks oli “Carol“, mida sai samuti kinos vaadatud. Oi, kuidas mulle see film meeldis! See oli nii teistsugune, see tekitas häid emotsioone. Soundtracki valik oli hea, see oli mõnus. Taaskord mängis siingi üks minu lemmikutest, nimelt Rooney Mara. See oli tõesti ilus film. Kindlasti andis sellele palju juurde, et seda sai kinos vaatamas käidud.

Screen Shot 2016-03-06 at 13.26.39

Järgmiseks “Deadpool“. Oh boy, oh boy, oh boy.. ma armastasin seda filmi ja ma ei tahtnud üldse, et see lõppeks! Alguses ma ei tundnud mingit huvi selle filmi vastu, et seda üleüldse vaatama minna, eriti peale treileri vaatamist, kus oli reaalselt filmi kõige rõvedamad kohad kokku pandud. Siinkohal ma ütleks tõesti, et treilerit vaadates ei saa üldse aru, kui äge see film tegelikult on! Kuradi korralik kvaliteetne huumor, ma ütlen! Kuigi oli palju ropendamist, siis mind see ei häirinud üldse 😀 Pigem sai just korralikult naerda terve filmi jooksul. Ausalt, ei tahtnud, et see film lõppeks. Kinos vaatamine andis ka kindlasti palju juurde.

Screen Shot 2016-03-06 at 13.35.00

The Book of Eli” on nüüd natuke vanem film, 5 aastat tagasi tehtud, peaosas Denzel Washingtoniga, seda sai loomulikult telekast vaadatud. Ütleks, et ei olnud just kõige parem D. W film. Tekitas sellise meeh tunde. Vaadatav, aga uuesti ei vaataks.

Screen Shot 2016-03-06 at 13.41.37

Järgmine film, mida samuti sai telekast vaadatud, on “Paranormal Activity: The Ghost Dimension“. See on juba viies Paranormali film, ma olen kõik ära näinud, ei saa ometigi ahelat lõhkuda ja vaatamata jätta! See oli kohe kindlasti nendest viiest kõige igavam. Näiteks esimest ja teist osa ei anna võrreldagi sellega! Those were fucking creepy. Kuigi kõige igavam, siis üksi ei julgeks ma seda filmi ikkagi vaadata, haha 😀

Screen Shot 2016-03-06 at 13.47.25

Järgmiseks oli “Dirty Grandpa“, see oli hetke ajendil valitud film, sest oli kinoisu ja kõik filmid olid just alanud ja see oli esimene film, mis hakkas enam-vähem veel normaasel ajal. Üldiselt ma ei käi üldse selliseid filme kinos vaatamas, mulle tundub, et see on lihtsalt waste of money, sest ma võin seda vabalt vaadata ka kodus läpakast ja mingit vahet pole. Ega arvata oligi, erilist muljet see film ei jätnud, selline tüüpiline komöödia, mis tahtis jätta naljakama mulje, kui see tegelikult oli. Not impressed, not impressed at all. 

Screen Shot 2016-03-06 at 13.51.27

Järgmiseks sai kinno minna vaatama filmi “Klassikokkutulek“. Ma ei lootnud sellest filmist üldse palju, aga my god, see oli nii naljakas põhimõtteliselt esimestest minutitest peale kuni lõpuni välja. Ma põhimõtteliselt terve filmi aja lihtsalt naersin. Selline suhteliselt tüüpiline Ameerika filmi teema, kus lõpuks üks nohik tõmbab ennast nii umbe ja siis on nalja kui palju 😀 

Screen Shot 2016-03-06 at 13.55.30

Viimane film, mida vaatasin läpakast, oli “Room“. See oli väga hea kaks tundi kestev film. Brie Larson napsas isegi tänavusel Oscarite jagamisel parima näitlejanna tiitli selle filmi eest. Seal mängis ka kõigest 9-aastane Jacob Tremblay, kes tegi minu arust suurepärase töö arvestades seda, et ta nii noor on. Ta nägi ka Osacrite jagamisel nii armas välja 😀

Screen Shot 2016-03-06 at 14.02.11

Advertisements

2 thoughts on “Sellel aastal vaadatud filmid..

  1. Vaatasin ka reedel Roomi, mulle ka väga meeldis. Nii mindf*ck on mõelda, et on inimesi, keda on nii vangistatud ja kui tohutult haige see on. Lihtsalt vaatad, kuidas aastad libisevad.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s