Timpsterid

Oi, kas mul on hea meel, et tänane tööpäev on läbi? Nii raske päev oli, et koju jõudes võtsin riided seljast ja esimese asjana lihtsalt viskasin end voodi peale pikali ja ei liigutanud viis minutit. Siis sõin natuke, et jaksaks midagigi teha ja käisin kuuma duši all. Kas on midagi paremat, kui kuum dušš pärast rasket päeva? I don’t think so! 

Üleüldse on nii kreisi nädal olnud, et mitte midagi pole jõudnud kodus teha. Kõik on jumala sassis ja pillapalla, lol 😀 Hommegi ei jõua pärast tööd midagi teha, sest kella 19ks oodatakse mind juba Kerli juurde! Taaskord sõbrannadega istumine:) Nii tore! Vb on klubisse ka minek, aga see on mul täitsa 50/50, kas lähen, sest siis on hiljem, ütleme ausalt, terve laupäev nahkas:D Aga mul on igast asju vaja nädalavahetus teha:) Seega, vaatame 🙂

Eelmise postituse wishlisti asjadest on mul juba kolm asja olemas! Näitan teile esimest asja, Timbakaid 🙂 Ma sain need niiiii hea hinnaga. Sportlandi lasteosakonnast, lisaks oli ka -25% allahindlus! Olin arvestanud, et läheb kuskil kakssada eurot, aga sain hakkama põhimõtteliselt poolega sellest summast ja lisaks selle hinna sees sain ka kaks hooldusvahendit! ÜLIHEA diil.

IMG_1209

IMG_1217

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s