Päike!

Mingi päev otsustasin, et kõik, ma ei taha enam talvel nii valge olla nagu ma praegu olen, tunnen end alati palju paremini, kui olen päevitunud, ja otsustasin, et hakkan uuesti solaariumis käima. Ma tean, et ma algul rääkisin, et hakkan kasutama neid isepruunistuvaid kreeme, aga see pole ikka üldse minu teema. Kui ma need algul ostsin, siis kuskil 1,5 nädalat IGAL õhtul kreemitasin, aga see on minu jaoks niiiii tüütu. Sellistes asjades ma pole üldse püsiv inimene. Ka ei näinud ma mingit tulemust näol, kehal küll. Aga minu jaoks on just nägu ka väga oluline, sest talvel vast see peanupuke ongi riiete alt väljas 😀

Teadsin, et tahan hakata käima Narva maantel asuvas d Päikeses. Tegelikult ma ei olnud üldse tähelegi pannud, et seal mingi d ees oli ja et sellel üleüldse tavasolaariumiga mingi vahe on, kui lugesin Malluka blogist, et ta hakkas seal käima. Siis hakkasin alles uurima. Mulle jäi see koht silma pigem imeilusa interjööriga, millest mööda olen miljon korda jalutanud ja iga kord mõtlen, et nii ilus koht:D Asukohalt ka hea. Ühesõnaga, kodulehe kohaselt on d päike päevituslampide kiirgusintensiivsus samaväärne loodusliku päikesega, ehk et saaksin päikese all viibides sama koguse UV kiirguse doosi, kui nüüd d päikese päevitussalongides. Tundub kuidagi ulme jutt, et kas tõesti? Aga kuna mul mingeid vettpidavaid argumente pole, et see kahtluse alla seada, siis usun. Tavalisest solaariumist on see siis erinev seetõttu, et seanss kestab kauem, kuid päevitusjume on kauakestvam ja loomulikum. Uurisin siis kodulehte ja tegin internetis endale kliendikaardi ära, sellepärast, et internetis on see tasuta, kohapeal maksab aga 5.90 eurot! Läksin järgmisel päeval kohale, sain enda kliendikaardi kätte ja võtsin esimeseks korraks 10 minutit, see tähendab mulle soovitati võtta see aeg, sest ma pole kaua päevitanud. Natuke veider oli käia solaariumis, sest ma pole käinud juba kindlasti 2 aastat, aga vb ka 3-4 aastat. Aga see tunne pärast päevitamist, mm.. ma saan alati nii palju positiivset energiat, d vitamiin ju 🙂 Sellepärast meeldib mulle ka suvel palju palju päevitada, sest ma olen oma loomult juba veidi pessimistlikum inimene ja suvel olen ma korduvalt palju paremas tujus, kui muul ajal 🙂 Ja ma ei tea, uskumatu, mul on juba pärast esimest päevitusseanssi tulemus näha, nägu on pruunim ja kehalgi väikesed muutused märgata. Tavasolaariumis ma esimesel korral pärast pikka vahet sellist tulemust veel märganud ei ole! Eile like‘isin ka nende FB lehte ja pärast märkasin, et oo, ma olen 3500 fänn. Et äkki võidan mingit limiiti, sest mõni firma teeb nii ilusate fännidenumbri täitumisel 😀 Siiamaani veel mingit teadet kahjuks pole, haha:)

Enne päevitama minemist astusin Kaubamajast läbi, sest ilmselgelt mul ei olnud solaariumikreemi, valisin kõige odavama variandi välja, sest mul ei ole absoluutselt vahet, mis firma kreem on või et kas kreem lubab tulemusi 300 korda intensiivistada või mitte, seega ma ei näe mõtet maksta sama koguse kreemi eest 10-15 euri rohkem. Seega, valikuks sai selline kreem:

Processed with Rookie

Pööran tähelepanu ka ilusale kliendikaardile! Päevitusruum oli ilus ja puhas ja päevituskapsel kuidagi eriti suur, et ma tundsin end kuidagi väga väikesena 😀 Ühesõnaga mina olen super rahul, varsti jälle minek. Tahan algul natuke tihedamini käia, et ilus jume peale saada, hiljem võin juba natuke vähem käia, et jume püsiks.

Aga nüüd ma asun jälle magistritöö juurde, sest eile ma olin jube laisk ja asi üldse ei sujunud. Mul on 30+ lehekülge tehtud, täpselt nädal aega veel mustandi esitamiseni, seega kuskil 23 lehekülge nädala ajaga veel vaja teha (kokkuvõtet ei pea ma hetkel tegema), I can do it! I have to, I have no other choice 😀 Õnneks on teisipäeval vaba päev ja 27-ndal mul õppepuhkuse päev.

Ahjaa, eile oli ju Eesti laul. Üle pika aja pole veel nii heade lugudega finaali olnud. Kümnest loost ei meeldinud mulle üldse Maia ja Elephants from Neptune lugu, no ükski koht nende lugudest ei pannud jalga tatsuma või tekitanud eriskummalisi häid tundeid. Ülejäänud lood mulle meeldisid kas väga või siis oli mingi osa loost hea, et see mulle meelde jäi. Esikolmikusse sattusid kolm lugu, mis mulle KÕIK väga meeldisid, uskumatu. Seega, mul oli täiesti ükskõik kes võidab, ma oleks valikuga nii või naa rahul olnud:)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s